<<  Firma Profili  >>

 
Selami ASLAN  Otogaz; Otogaz dönüşüm sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız 2008 yılında faaliyetine başlamış, geçen zaman içinde pek çok şahıs, firma, kurum ve kuruluşun araçlarına otogaz dönüşüm sistemleri monte edilmiştir.

Firma sahibimiz Selami Aslan, otomotiv sektöründe, yöneticilikte dahil olmak üzere çeşitli birimlerde 12 yıllık bir tecrübeye sahiptir.
 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla  hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

1000 m2  kapalı alana sahip satış ve montaj bölümümüz,  Motorlu Sanayi içinde ve Anadolu sanayi Sitesi içindeki şubemiz ile hizmet vermekteyiz.

Montaj ve pazarlama ağımızdaki kendi alanlarında profesyonel eğitimli personellerimiz size güven verecektir.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Misyonumuz; Profesyonel kadromuzla müşteri taleplerini eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak, Otogaz dönüşüm sitemleri alanında yenilikleri takip edip müşterisine  kaliteli ürün ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz; Otogaz dönüşüm sitemleri  sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak  ismimizin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamaktır.

 
Selami ASLAN
Firma Sahibi